REFERENCE

paní B.

Lucie na mě působila mile a sympaticky, oceňuji, že na mě byla vždy perfektně připravená. Nasměrovala mě na styl, který by mi seděl a budu se snažit se tím řídit – občas má člověk zažité některé styly a potřebuje se jen “vzpamatovat” :-). Po předchozí dohodě, jsme při nakupován mimo normálních obchodů navštívily i několik second handů. Do nákupu dražších kousků mě netlačila, pouze doporučila – což bylo fajn.

slečna Kateřina

Oceňuji, že se Lucie snažila zjistit má očekávání a potřeby a na základě nich navrhla konkrétní řešení. Myslím, že jsem si díky jejím radám a doporučením nastavila určitý filtr pro výběr a nakupování oblečení. Působila na mě moc mile a cítila jsem od ní snahu, aby bylo vše srozumitelné. Bavilo mě probírání se konkrétními modely, které bych mohla nosit.

 

paní Lucie V.

Líbilo se mi, že jsem se naučila znát své barvy, kombinace, rady pro výběr oblečení, vše mě bavilo. Kdyby bylo více času, ráda bych navštívila nové i pro mě neznámé obchody, kde by se daly objevit zajímavé modely. Lucie na mě působila výborně, přátelsky.

 

slečna Michaela

První návštěva u Lucie byla velmi příjemná. Popovídaly jsme si, trošku se navzájem poznaly. Barevná typologie pro mě byla docela šok, když mi Lucie názorně ukázala, co všechno barvy ovlivňují a jak dokáží podtrhnout / zvýraznit dokonalosti, ale i nedokonalosti. Všem doporučuji min. tuto službu vyzkoušet! Můj šatník teď hraje barvami, které vím, že mi jen přidávají na kráse. Lucie mi perfektně naslouchala a trefila se naprosto do mého vkusu! Na závěr jsem dostala rady / typy na líčení, kdy mě Lucie osobně nalíčila. Opět jsem byla nadšená! A doporučení na závěr všem – nebojte se, nestyďte se a odvažte se!